BGP

proizvod

LC/UPC do MU/UPC Duplex Single Mode OS1/OS2 9/125μm optički spojni kabel

Kratki opis:

Sirovine: Corning ili YOFC vlakna, us kevlar

Duljina: Prilagođena duljina

Promjer kabela: 1,6 mm, 1,8 mm, 2,0 mm

Boje kabela: žuta ili prilagođena

Životni vijek upotrebe: 20 godina

MOQ: 1 KOM

Vrijeme isporuke: 3 dana

Zemlja porijekla: Kina


Pojedinosti o proizvodu

Oznake proizvoda

Opis proizvoda

Fiber patch kabeli su tanka, fleksibilna staklena vlakna koja prenose podatke, telefonske razgovore i e-poštu velikom brzinom diljem svijeta u nekoliko sekundi s mnogo manje smetnji od bakrenih spojnih kablova. Optičkim kabelima potrebno je manje pojačanja za pojačavanje signala kako bi bolje putovali na veće udaljenosti.

LC/UPC do MU/UPC Duplex Single Mode OS1/OS2 9/125μm optički spojni kabel s mnogo izbora različitih duljina, materijala omotača, poliranja i promjera kabela. Proizveden je s visokokvalitetnim Single Mode optičkim vlaknima i keramičkim konektorima, i strogo je testiran na umetanje i povratne gubitke kako bi se osigurale vrhunske performanse za infrastrukturu optičkih kablova.

9/125 μm OS1/OS2 single mode neosjetljiv na savijanje optički kabel ima manje slabljenja kada se savija ili uvija u usporedbi s tradicionalnim optičkim kabelima i to će instalaciju i održavanje optičkih kabela učiniti učinkovitijim. Također može uštedjeti više prostora za vaše kabele visoke gustoće u podatkovnim centrima, poslovnim mrežama, telekom sobama, farmama poslužitelja, mrežama za pohranu u oblaku i na svim mjestima gdje su potrebni kabeli za spajanje vlakana.

Ovaj 9/125μm OS1/OS2 single mode optički kabel idealan je za povezivanje 1G/10G/40G/100G/400G Ethernet veza. Može prenositi podatke do 10 km na 1310 nm ili do 40 km na 1550 nm.

Specifikacija proizvoda

Vrsta konektora LC/UPC u MU/UPC Razred vlakana G.657.A1 (kompatibilno s G.652.D)
Fiber Mode OS1/OS2 9/125μm Valna duljina 1310/1550 nm
Gubitak umetanja ≤0,3dB Povratni gubitak ≥50dB
Min. Radijus savijanja (jezgra vlakana) 10 mm Min. Radijus savijanja (vlaknasti kabel) 10D/5D (dinamično/statično)
Slabljenje na 1310 nm 0,36 dB/km Slabljenje na 1550 nm 0,22 dB/km
Broj vlakana Duplex Promjer kabela 1,6 mm, 1,8 mm, 2,0 mm
Jakna za kabel LSZH, PVC (OFNR), Plenum (OFNP) Polaritet A(Tx) do B(Rx)
Radna temperatura -20~70°C Temperatura skladištenja -40~80°C

Značajke proizvoda

● Koristi se za spajanje opreme koja na kraju koristi konektore u stilu LC/UPC i MU/UPC. Proizvedeno od jednostrukog načina rada 9/125 μm OS1/OS2 duplex vlakana, LC/UPC i MU/UPC konektora

● Precizni cirkonijevi ferule razreda A osiguravaju dosljedno niske gubitke

● Priključci mogu odabrati PC poliranje, APC poliranje ili UPC poliranje

● Svaki kabel 100% testiran na male gubitke pri umetanju i povratne gubitke

● Dostupne su prilagođene duljine, promjer kabela i boje kabela

● OFNR (PVC), Plenum (OFNP) i niskodimni, nula halogena (LSZH)

● Smanjen gubitak umetanja do 50%

● Visoka izdržljivost

● Visoka temperaturna stabilnost

● Dobra zamjenjivost

● Dizajn visoke gustoće smanjuje troškove instalacije

● Dizajniran za visoku propusnost i brzinu prijenosa na velike udaljenosti

LC/UPC i MU/UPC jednostruki dupleks konektor

UPC Single Mode Duplex Connector

Keramička navlaka

Ceramic Ferrule

Prilagođeni tip konektora: LC/SC/FC/ST/MU/E2000/MTRJ

Customized Connector Type

Tvornička proizvodna oprema

Factory Production Equipments

Slike korištenih proizvoda

Product Used Pictures

Tvorničke prave slike

Factory Real Pictures

  • Prethodno:
  • Sljedeći:

  • Ovdje napišite svoju poruku i pošaljite nam je