BGP

proizvod

LC/SC/FC/ST/MU/E2000/MTRJ Single Mode Duplex 9/125 OS1/OS2 optički spojni kabel

Kratki opis:

Sirovine: Corning ili YOFC vlakna, us kevlar

Duljina: Prilagođena duljina

Promjer kabela: 1,6 mm, 1,8 mm, 2,0 mm, 3,0 mm

Boje kabela: žuta ili prilagođena

Životni vijek upotrebe: 20 godina

MOQ: 1 KOM

Vrijeme isporuke: 3 dana

Zemlja porijekla: Kina


Pojedinosti o proizvodu

Oznake proizvoda

Opis proizvoda

Single-mode patch kabeli imaju jezgru vrlo malog promjera koja propušta samo jedan način svjetlosti. Kao rezultat toga, broj refleksija koje proizlaze iz svjetlosti koja putuje niz jezgru je dramatično smanjen. To zauzvrat smanjuje slabljenje i omogućuje da signal putuje brže i dalje. Ako pomaže, zamislite to u smislu vode koja teče kroz vrlo tanku cijev crijeva, ona će biti više komprimirana, putovati brže i dalje kroz malo crijevo nego kroz veliko crijevo.

Single Mode duplex OS1/OS2 9/125μm optički patch kabeli s mnogo izbora različitih duljina, materijala omotača, poliranja i promjera kabela. Proizveden je s visokokvalitetnim Single Mode optičkim vlaknima i keramičkim konektorima, i strogo je testiran na umetanje i povratne gubitke kako bi se osigurale vrhunske performanse za infrastrukturu optičkih kablova. Također može uštedjeti više prostora za vaše kabele visoke gustoće u podatkovnim centrima, poslovnim mrežama, telekom sobama, farmama poslužitelja, mrežama za pohranu u oblaku i na svim mjestima gdje su potrebni kabeli za spajanje vlakana.

Ovaj 9/125μm OS1/OS2 single mode optički kabel idealan je za povezivanje 1G/10G/40G/100G/400G Ethernet veza. Može prenositi podatke do 10 km na 1310 nm ili do 40 km na 1550 nm.

Specifikacija proizvoda

Fiber Mode OS1/OS2 9/125μm Valna duljina 1310/1550 nm
Gubitak umetanja ≤0,3dB Povratni gubitak UPC≥50dB; APC≥60dB
Min. Radijus savijanja (jezgra vlakana) 10 mm Min. Radijus savijanja (vlaknasti kabel) 10D/5D (dinamično/statično)
Slabljenje na 1310 nm 0,36 dB/km Slabljenje na 1550 nm 0,22 dB/km
Broj vlakana Duplex Promjer kabela 1,6 mm, 1,8 mm, 2,0 mm, 3,0 mm
Jakna za kabel LSZH, PVC (OFNR), Plenum (OFNP) Polaritet A(Tx) do B(Rx)
Radna temperatura -20~70°C Temperatura skladištenja -40~80°C

LC/UPC-LC/UPC Single Mode Duplex

LC to LC Single Mode Duplex-1
LC to LC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-SC/UPC Single Mode Duplex

LC to SC Single Mode Duplex-1
LC to SC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-FC/UPC Single Mode Duplex

LC to FC Single Mode Duplex-1
LC to FC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-ST/UPC Single Mode Duplex

LC UPC to ST UPC Single Mode Duplex-1
LC UPC to ST UPC Single Mode Duplex-2

FC/UPC-ST/UPC Single Mode Duplex

FC UPC-ST UPC Single Mode Duplex
FC UPC-ST UPC Single Mode Duplex-2

SC/UPC-SC/UPC Single Mode Duplex

SC UPC-SC UPC Single Mode Duplex-1
SC UPC-SC UPC Single Mode Duplex-2

LC/APC-SC/APC Single Mode Duplex

LC APC to SC APC Single Mode Duplex-1
LC APC to SC APC Single Mode Duplex-2

LC/APC-LC/APC Single Mode Duplex

LC APC Single Mode Duplex-1
LC APC Single Mode Duplex-2

SC/APC-ST/UPC Single Mode Duplex

SC APC to ST Single Mode Duplex-1
SC APC to ST Single Mode Duplex-2

SC/UPC-ST/UPC Single Mode Duplex

SC to ST Single Mode Duplex-1
SC to ST Single Mode Duplex-2

Prilagođeni LC/SC/ST/FC APC Duplex Single Mode OS1/OS2 9/125 optički spojni kabel

LC APC to FC APC Single Mode Fiber Cable-2
LC APC to SC APC Single Mode Fiber Cable-1

Prilagođeni LC/SC/ST/FC UPC Duplex Single Mode OS1/OS2 9/125 optički spojni kabel

FC UPC ST UPC Single Mode Connector-1
FC UPC ST UPC Single Mode Connector-2

Prilagođeni tip konektora: LC/SC/FC/ST/E2000

Customized Connector Type

Industrijski standardni optički kabel

Optički kabel ima industrijski standard zapaljivosti PVC omotača i duplex konektor koji zadovoljava EIA/TIA 604-2 za velike brzine kabelskih mreža.

Industry Standard Fiber Optic Cable

Poboljšani LC Data Center Premium kabel za spajanje

Ultra gubitak umetanja | Corning vlakna | Smanjena osjetljivost na savijanje | IEC, EIA/TIA usklađen

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable

Premium Random Mating IL Performance
Unakrsno spajajući kabele razreda B jedan s drugim, IL je stabilniji od konektora drugog stupnja i blizu IL testiranog s glavnim kratkospojnikom.

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable-2

Corning Bend neosjetljivo vlakno
Dizajniran da izdrži uske zavoje i izazovne kabelske rute sa znatno manjim gubitkom signala od tradicionalnih vlaknastih kabela.

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable-3

Pametno i pouzdano - savitljivo optičko vlakno

Optički kabel neosjetljiv na savijanje ima industrijski standard zapaljivosti PVC omotača i duplex konektor za vlakna koji zadovoljava EIA/TIA 604-2 za velike brzine kabliranja.

Bendable Optical Fiber
G.657.A1 Bend Insensitive Fiber

G.657.A1 Vlakno neosjetljivo na savijanje

BIF kabel može se spajati i savijati oko kutova bez žrtvovanja performansi.

10mm Minimum Bend Radius

10 mm Minimalni radijus savijanja

Izvedba savijanja poboljšava iskorištenost kanala, omogućujući manja kućišta.

Zirconia Ceramic Ferrule

Cirkonij keramička navlaka

Optimalni IL i RL osiguravaju stabilan prijenos signala, štiteći sigurnost vaše mreže.

LC konektori

LC connectors

Ovi konektori su idealni za korištenje u aplikacijama visoke gustoće zbog svoje male veličine i imaju dizajn otporan na povlačenje. Dostupne su u simplex i duplex izvedbi s cirkonijevim nastavkom od 1,25 mm. Dodatno, LC konektori također koriste specijalizirani mehanizam zasuna kako bi osigurali stabilnost unutar stalka.

SC konektori: 

SC connectors

SC konektori su neoptički odspojni konektori s cirkonijevim nastavkom od 2,5 mm unaprijed radijusa. Idealni su za brzo spajanje kabela u stalke ili zidne nosače zbog svoje push-pull dizajna. Dostupan u simpleksu i dupleksu s višekratnom kopčom za dupleks kako bi se omogućile dupleks veze.

FC konektori: 

FC connectors

Imaju izdržljivu spojnicu s navojem i najprikladniji su za korištenje u telekomunikacijskim aplikacijama i koriste neoptičko odvajanje.

ST konektori: 

ST connectors

ST konektori ili konektori s ravnim vrhom koriste polu-jedinstvenu bajunetnu vezu s 2,5 mm čahurom. ST-ovi su sjajni optički konektori za instalaciju na terenu zbog svoje pouzdanosti i izdržljivosti. Dostupni su u simpleksnom i dupleksnom obliku

Test izvedbe

Performance Test

Slike produkcije

Production Pictures

Tvorničke slike

Factory Real Pictures

  • Prethodno:
  • Sljedeći:

  • Ovdje napišite svoju poruku i pošaljite nam je