BGP

Vijesti

  • Što je razdjelnik optičkih vlakana?

    Što je razdjelnik optičkih vlakana?

    U današnjim tipologijama optičkih mreža, pojava optičkih razdjelnika doprinosi pomaganju korisnicima da maksimiziraju izvedbu sklopova optičke mreže.Razdjelnik optičkih vlakana, koji se također naziva optički razdjelnik ili razdjelnik snopa, integrirani je valni vodič optičke distribucije snage d...
    Čitaj više
  • Kako koristiti i kupiti Fiber Patch Panel za bolje upravljanje kabelima

    Kako koristiti i kupiti Fiber Patch Panel za bolje upravljanje kabelima

    Kako koristiti Fiber Patch Panel?Fiber patch paneli (proizvođači regala i kućišta - kineska tvornica regala i kućišta i dobavljači (raisefiber.com) neophodni su za sustave kabliranja visoke gustoće, kako ih koristiti za postavljanje mreže? U ovom odjeljku, c...
    Čitaj više
  • Kazeta s vlaknima za mrežne aplikacije visoke gustoće

    Kazeta s vlaknima za mrežne aplikacije visoke gustoće

    Kao što je poznato, kazete s vlaknima bitan su dio sustava za upravljanje kabelima, što uvelike ubrzava vrijeme instalacije i smanjuje složenost održavanja i postavljanja mreže.S brzim rastom visokih zahtjeva za dep...
    Čitaj više
  • Što je fiber kaseta?

    Što je fiber kaseta?

    S brzim porastom broja mrežnih veza i prijenosa podataka, upravljanju kabelima također bi trebalo posvetiti dovoljno pozornosti u postavljanju podatkovnih centara.U stvari, postoje uglavnom tri čimbenika koji utječu na učinkovitost mrežnog pogona koji dobro funkcionira...
    Čitaj više
  • OM5 Patch kabel od optičkih vlakana

    OM5 Patch kabel od optičkih vlakana

    Koje su prednosti om5 patch kabela od optičkih vlakana i koja su njegova područja primjene?Optičko vlakno OM5 temelji se na optičkom vlaknu OM3 / OM4, a njegove performanse su proširene tako da podržavaju više valnih duljina.Izvorna namjera dizajna om5 optičkog vlakna je zadovoljiti podjelu valne duljine...
    Čitaj više
  • Kako provesti sigurnosnu inspekciju premosnika optičkog vlakna?

    Kako provesti sigurnosnu inspekciju premosnika optičkog vlakna?

    Prespojnik optičkih vlakana koristi se za izradu premosnika od opreme do veze ožičenja optičkih vlakana.Često se koristi između optičkog primopredajnika i priključne kutije.Mrežna komunikacija zahtijeva da sva oprema bude sigurna i deblokirana.Sve dok će mali srednji kvar opreme uzrokovati smetnju signala...
    Čitaj više
  • Koje su karakteristike jednomodnog vlakna?

    Koje su karakteristike jednomodnog vlakna?

    Jednomodno vlakno: središnja staklena jezgra je vrlo tanka (promjer jezgre je općenito 9 ili 10) μ m), može se prenijeti samo jedan mod optičkog vlakna.Intermodalna disperzija jednomodnog vlakna je vrlo mala, što je pogodno za daljinsku komunikaciju, ali postoje i materijalne disperzije...
    Čitaj više
  • Vodič za pretvorbu MTP Pro konektora

    Vodič za pretvorbu MTP Pro konektora

    Korištenje MTP ®/ Kada je MPO premosnik od optičkih vlakana ožičen, njegov polaritet i muška i ženska glava su čimbenici na koje treba obratiti posebnu pažnju, jer kada se odabere pogrešan polaritet ili muška i ženska glava, mreža optičkih vlakana neće moći ostvariti komunikaciju veza.Dakle, odaberite ri...
    Čitaj više
  • MPO / MTP Tip patch kabela od optičkih vlakana, muški i ženski konektor, polaritet

    MPO / MTP Tip patch kabela od optičkih vlakana, muški i ženski konektor, polaritet

    Za sve veću potražnju za optičkim komunikacijskim sustavom velike brzine i velikog kapaciteta, MTP / MPO konektor za optička vlakna i kratkospojnik za optička vlakna idealne su sheme za ispunjavanje zahtjeva velike gustoće ožičenja podatkovnog centra.Zbog svojih prednosti velikog broja jezgri, malog volumena i velike...
    Čitaj više
  • Što je patch kabel s optičkim vlaknima?

    Što je patch kabel s optičkim vlaknima?

    Patch kabel od optičkih vlakana: Nakon obrade kabela od optičkih vlakana i konektora optičkih vlakana kroz određeni postupak, pričvrstite konektor od optičkih vlakana na oba kraja kabela od optičkih vlakana, tako da formirate kabel od optičkih vlakana s kabelom od optičkih vlakana u sredini i optičkih vlakana c...
    Čitaj više
  • Razlike u spojnom kabelu s optičkim vlaknima LC/SC/FC/ST

    Razlike u spojnom kabelu s optičkim vlaknima LC/SC/FC/ST

    između konektora optičkih vlakana Prespojnici optičkih vlakana općenito se klasificiraju prema ugradnji konektora.Uobičajeni su premosni konektori optičkih vlakana FC, ST, SC i LC.Koje su karakteristike i razlike ova četiri premosnika za optička vlakna...
    Čitaj više
  • Fiber Pigtail

    Fiber Pigtail

    Fiber pigtail odnosi se na konektor sličan poluspojniku koji se koristi za spajanje optičkog vlakna i spojnice optičkog vlakna.Uključuje kratkospojnik i dio optičkog vlakna.Ili spojite opremu za prijenos i ODF police, itd. Samo jedan kraj optičkog...
    Čitaj više
123Dalje >>> Stranica 1 / 3