BGP

Vijesti

  • OM5 Optic Fiber Patch Cord

    OM5 kabel za spajanje optičkih vlakana

    Koje su prednosti om5 kabela od optičkih vlakana i koja su područja njegove primjene?OM5 optičko vlakno temelji se na OM3 / OM4 optičkom vlaknu, a njegove performanse su proširene kako bi podržale više valnih duljina.Izvorna namjera dizajna om5 optičkog vlakna je zadovoljiti podjelu valnih duljina...
    Čitaj više
  • How to conduct safety inspection on optical fiber jumper?

    Kako provesti sigurnosnu inspekciju na kratkospojniku s optičkim vlaknima?

    Prespojnik od optičkih vlakana koristi se za izradu kratkospojnika od opreme do veze za ožičenje optičkih vlakana.Često se koristi između optičkog primopredajnika i priključne kutije.Mrežna komunikacija zahtijeva da sva oprema bude sigurna i deblokirana.Sve dok će mali međukvar na opremi uzrokovati prekid signala...
    Čitaj više
  • What are the characteristics of single-mode fiber?

    Koje su karakteristike jednomodnog vlakna?

    Jednomodno vlakno: središnja staklena jezgra je vrlo tanka (promjer jezgre je općenito 9 ili 10) μm), može se prenositi samo jedan način optičkog vlakna.Intermodalna disperzija jednomodnog vlakna je vrlo mala, što je pogodno za daljinsku komunikaciju, ali postoje i materijalne disperzije...
    Čitaj više
  • MTP Pro connector Conversion Kit Guide

    Vodič za komplet za pretvorbu MTP Pro konektora

    Korištenje MTP ®/ Kada je prespojnik MPO optičkih vlakana ožičen, njegov polaritet i muška i ženska glava su čimbenici na koje treba obratiti posebnu pozornost, jer kada se odabere pogrešan polaritet ili muška i ženska glava, mreža optičkih vlakana neće moći ostvariti komunikaciju vezu.Zato odaberite ri...
    Čitaj više
  • MPO / MTP Fiber optic patch cable type, male and female connector, polarity

    MPO / MTP Fiber optički patch kabel, muški i ženski konektor, polaritet

    Za sve veću potražnju za optičkim komunikacijskim sustavom velike brzine i velikog kapaciteta, konektor za optička vlakna MTP / MPO i kratkospojnik za optička vlakna idealni su sustavi za ispunjavanje zahtjeva za ožičenje velike gustoće podatkovnog centra.Zbog svojih prednosti velikog broja jezgri, malog volumena i visoke...
    Čitaj više
  • What is Optical Fiber Patch Cable?

    Što je kabel za spajanje optičkih vlakana?

    Patch kabel s optičkim vlaknima: Nakon obrade kabela optičkih vlakana i konektora optičkih vlakana kroz određeni postupak, pričvrstite konektor optičkih vlakana na oba kraja kabela s optičkim vlaknima, tako da se formira optički patch kabel s optičkim vlaknom u sredini i optičko vlakno c...
    Čitaj više
  • Fiber Optic Patch Cord LC/SC/FC/ST Differences

    Optički spojni kabel LC/SC/FC/ST razlike

    između konektora optičkih vlakana Preskači za optička vlakna općenito se klasificiraju prema ugradnji konektora.FC, ST, SC i LC konektori za optička vlakna su uobičajeni.Koje su karakteristike i razlike između ova četiri jumpera od optičkih vlakana...
    Čitaj više
  • Fiber Pigtail

    Pigtail od vlakana

    Fiber pigtail odnosi se na konektor sličan poluskakaču koji se koristi za spajanje optičkog vlakna i spojnice optičkih vlakana.Sadrži kratkospojnik i dio optičkog vlakna.Ili spojite opremu za prijenos i ODF stalak itd. Samo jedan kraj optike...
    Čitaj više
  • Polarity of LC/SC and MPO/MTP fibers

    Polaritet LC/SC i MPO/MTP vlakana

    Dupleksno vlakno i polaritet U primjeni 10G optičkog vlakna, dva optička vlakna se koriste za realizaciju dvosmjernog prijenosa podataka.Jedan kraj svakog optičkog vlakna spojen je na odašiljač, a drugi kraj na prijemnik.I jedno i drugo je neizostavno.Zovemo ih duplex optica...
    Čitaj više
  • Polarity of LC/SC and MPO/MTP fibers

    Polaritet LC/SC i MPO/MTP vlakana

    Dupleksno vlakno i polaritet U primjeni 10G optičkog vlakna, dva optička vlakna se koriste za realizaciju dvosmjernog prijenosa podataka.Jedan kraj svakog optičkog vlakna spojen je na odašiljač, a drugi kraj na prijemnik.I jedno i drugo je neizostavno.Zovemo ih duplex optički...
    Čitaj više
  • WHAT IS MPO / MTP 16 CONNECTOR FIBERS OPTIC CABLE?

    ŠTO JE MPO / MTP 16 KONEKTORSKI VLAKAN OPTIČKI KABL?

    16 jezgreni MPO / MTP optički kabel je nova vrsta sklopova vlakana za podršku 400G prijenosa, osnovni MPO kanali dostupni su u varijantama od 8, 12 i 24 vlakna.Sklopovi se nude u jednorednim konfiguracijama od 16 vlakana i 32 vlakna (2×16) kako bi se postigla najveća gustoća...
    Čitaj više
  • Usporedba 5G usluga između globalnih žičanih operatera i bežičnih operatera

    Dublin, 19. studenog 2021. (GLOBE NEWSWIRE) – ResearchAndMarkets.com dodao je „5G usluge za žičane i bežične operatere u rezidencijalnim, malim i srednjim poduzećima, širokopojasni pristup i Internet stvari od 2021. do 2026.″ proizvodima ResearchAndMarkets.com izvješće...
    Čitaj više
123Sljedeća >>> Stranica 1 / 3