BGP

Povratna petlja s optičkim vlaknima

  • LC/SC/MTP/MPO Single Mode Fiber Loopback Module

    LC/SC/MTP/MPO Single Mode Fiber Loopback modul

    Način rada vlakana: OS1/OS2 9/125μm

    Vijek korištenja: 3 godine jamstva i 30-dnevni laki povrat

    Način rada vlakana: OM1 62,51/125μm/OM2 50/125μm

    Boja: Siva, Aqua ili prilagođena

    MOQ: 3 KOM

    Vrijeme isporuke: 3 dana

    Zemlja porijekla: Kina

  • LC/SC/MTP/MPO Multimode Fiber Loopback Module

    LC/SC/MTP/MPO Multimode Fiber Loopback modul

    Vijek korištenja: 3 godine jamstva i 30-dnevni laki povrat

    Način rada vlakana: OM1 62,51/125μm; OM2/OM3 50/125μm

    Boja: Siva, Aqua ili prilagođena

    MOQ: 1 KOM

    Vrijeme isporuke: 3 dana

    Zemlja porijekla: Kina