BGP

proizvod

LC/Uniboot na LC/Uniboot Multimode Duplex OM3/OM4 50/125 s Push/Pull jezičcima optički spojni kabel

Kratki opis:

Sirovine: Corning ili YOFC vlakna, us kevlar

Duljina: Prilagođena duljina

Promjer kabela: 1,6 mm, 1,8 mm, 2,0 mm, 3,0 mm

Boje kabela: Aqua ili Customized

Životni vijek upotrebe: 20 godina

MOQ: 1 KOM

Vrijeme isporuke: 3 dana

Zemlja porijekla: Kina


Pojedinosti o proizvodu

Oznake proizvoda

Opis proizvoda

Fiber patch kabeli su tanka, fleksibilna staklena vlakna koja prenose podatke, telefonske razgovore i e-poštu velikom brzinom diljem svijeta u nekoliko sekundi s mnogo manje smetnji od bakrenih spojnih kablova. Optičkim kabelima potrebno je manje pojačanja za pojačavanje signala kako bi bolje putovali na veće udaljenosti.

Uniboot konektor omogućuje nošenje dva vlakna kroz jednu jaknu. To smanjuje površinu kabela u usporedbi sa standardnim duplex kabelima, omogućujući ovom kabelu da olakša poboljšani protok zraka unutar podatkovnog centra.

LC Uniboot na LC Uniboot višenamjenski OM3/OM4 50/125 s Push/Pull jezičcima optički spojni kabel s mnogo izbora različitih duljina, materijala omotača, poliranja i promjera kabela. Proizveden je s visokokvalitetnim 50/125 μm OM3/OM4 optičkim vlaknima i keramičkim konektorima i strogo je testiran na umetanje i povratne gubitke kako bi se osigurale vrhunske performanse za infrastrukturu kablovskih vlakana.

50/125 μm OM3/OM4 višemodni optički kabel prikladan je za brzi Ethernet, gigabitni Ethernet i aplikacije optičkih kanala. 50/125 μm OM3/OM4 višemodni optički kabel neosjetljiv na savijanje ima manje slabljenja kada se savija ili uvija u usporedbi s tradicionalnim optičkim kabelima a to će učiniti instalaciju i održavanje optičkih kabela učinkovitijim. Također može uštedjeti više prostora za vaše kabele visoke gustoće u podatkovnim centrima, poslovnim mrežama, telekom sobama, farmama poslužitelja, mrežama za pohranu u oblaku i na svim mjestima gdje su potrebni kabeli za spajanje vlakana.

Ovaj 50/125μm OM3/OM4 multimode optički kabel idealan je za povezivanje 10G SR, 10G LRM, SFP+ primopredajnika itd. za 10G/40G/100G Ethernet veze i preferirana je specifikacija vlakana za 10G Ethernet veze.

Specifikacija proizvoda

Konektor za vlakna A LC Uniboot s push/pull jezičcima  Konektor za vlakna B LC Uniboot S jezičcima za guranje/povlačenje 
Broj vlakana Duplex Fiber Mode OM3/OM4 50/125μm
Valna duljina 850/1300 nm 10G Ethernet udaljenost 300m na ​​850nm
Gubitak umetanja ≤0,3dB Povratni gubitak ≥30dB
Min. Radijus savijanja (jezgra vlakana) 7,5 mm Min. Radijus savijanja (vlaknasti kabel) 20D/10D (dinamično/statično)
Prigušenje na 850 nm 3,0 dB/km Slabljenje na 1300 nm 1,0 dB/km
Jakna za kabel LSZH, PVC (OFNR), Plenum (OFNP) Promjer kabela 1,6 mm, 1,8 mm, 2,0 mm, 3,0 mm
Polaritet A(Tx) do B(Rx) Radna temperatura -20~70°C
Boja kabela Aqua, ljubičasta, ljubičasta ili prilagođena

Značajke proizvoda

● Koristi se za povezivanje opreme koja koristi LC/Uniboot s konektorima u stilu Push/Pull Tabs na svakom kraju i proizvedena od OM3/OM4 50/125 duplex vlaknastog kabela

● Priključci mogu odabrati PC poliranje ili UPC poliranje

● Svaki kabel 100% testiran na male gubitke pri umetanju i povratne gubitke

● Dostupne su prilagođene duljine, promjer kabela i boje kabela

● OFNR (PVC), Plenum (OFNP) i niskodimni, nula halogena (LSZH)

Ocijenjene opcije

● Smanjen gubitak umetanja do 50%

● Visoka izdržljivost

● Visoka temperaturna stabilnost

● Dobra zamjenjivost

● Dizajn visoke gustoće smanjuje troškove instalacije

LC/uniboot s Push/Pull jezičcima višemodnim dupleks konektorom

Pull Tabs Multimode Duplex Connector

Standardni LC konektor VS LC Uniboot konektor

Standard LC Connector VS LC Uniboot Connector

Test izvedbe

Performance Test

Slike produkcije

Production Pictures

Tvorničke slike

Factory Real Pictures

  • Prethodno:
  • Sljedeći:

  • Ovdje napišite svoju poruku i pošaljite nam je