BGP

proizvod

MTP Multimode 50/125 OM3/OM4 optički kabel za spajanje

Kratki opis:

Sirovine: Corning ili YOFC vlakna, us kevlar

Način rada vlakana: Multimode 50/125 OM3/OM4

Duljina: Prilagođena duljina

Promjer kabela: 3 mm

Boje kabela: narančasta ili prilagođena

Životni vijek upotrebe: 20 godina

MOQ: 1 KOM

Vrijeme isporuke: 3 dana

Zemlja porijekla: Kina


Pojedinosti o proizvodu

Oznake proizvoda

Opis proizvoda

MTP terminalni kabeli naširoko se koriste u kabelskim okruženjima visoke gustoće poput podatkovnih centara. Tradicionalni, čvrsto puferirani kabel s više vlakana mora imati svako vlakno pojedinačno zaključeno od strane vješt tehničara. MTP kabel koji nosi više vlakana, dolazi prethodno završen. Tvornički završeni MTP konektori obično imaju niz od 8 vlakana, 12 ili 24 vlakna.

MTP je robna marka koju proizvodi US Conec. U skladu je sa MPO specifikacijama. MTP je skraćenica za “Multi-fiber Termination Push-on” konektor. MTP konektori su dizajnirani za visoke mehaničke i optičke specifikacije. Neke od ovih značajki pokrivene su patentima. Golim okom postoji vrlo mala razlika između dva konektora. U kabliranju su međusobno kompatibilni.

MTP konektor može biti muški ili ženski. Muški konektor možete prepoznati po dvije igle za poravnanje koje strše s kraja ferule. MTP ženski konektori imat će rupe u čamcu za prihvaćanje igle za poravnanje s muškog konektora.

MTP multimode 8 vlakana OM3/OM4 50/125μm optički spojni kabel, isplativa alternativa dugotrajnom terminalu na terenu, dizajniran je za spajanje vlakana visoke gustoće u podatkovnim centrima koji zahtijevaju uštedu prostora i smanjuju probleme s upravljanjem kabelom. S MTP konektorima i Corning vlaknima ili YOFC vlaknima, optimiziran je za aplikacije podatkovnih centara visoke gustoće 10/40/100G.

Specifikacija proizvoda

Priključak MTP u MTP/LC/SC/FC/ST Broj vlakana 8, 12, 24
Fiber Mode OM3/OM4 50/125μm Valna duljina 850/1300 nm
Promjer prtljažnika 3,0 mm Poljski tip UPC ili PC
Spol/tip PIN-a Žensko ili muško Vrsta polariteta Tip A, Tip B, Tip C
Gubitak umetanja ≤0,35dB Povratni gubitak ≥30dB
Kabelski omotač LSZH, PVC (OFNR), Plenum (OFNP) Boja kabela Narančasta, žuta, vodena, ljubičasta, ljubičasta ili prilagođena
Broj vlakana 8 vlakana/12 vlakana/24 vlakana/36 vlakana/48 vlakana/72 vlakana/96 vlakana/144 vlakana ili prilagođeno

Značajke proizvoda

● Koristi se za spajanje opreme koja koristi konektore u stilu MTP i OM3/OM4 50/125μm višemodne kabele

● Dostupne su opcije polariteta tipa A, tipa B i tipa C

● Svaki kabel 100% testiran na male gubitke pri umetanju i povratne gubitke

● Dostupne su prilagođene duljine i boje kabela

● OFNR (PVC), Plenum (OFNP) i niskodimni, nula halogena (LSZH)

Ocijenjene opcije

● Smanjen gubitak umetanja do 50%

● Visoka izdržljivost

● Visoka temperaturna stabilnost

● Dobra zamjenjivost

● Dizajn visoke gustoće smanjuje troškove instalacije

● Dizajniran za 40Gig QSFP sustave

MTP SKAKAČI

Premosni kabeli se koriste za konačnu vezu od patch panela do primopredajnika ili se koriste u centraliziranom križnom povezivanju kao sredstvo za spajanje dvije neovisne okosne veze. Premosni kabeli dostupni su s LC konektorima ili MTP konektorima ovisno o tome je li infrastruktura serijska ili paralelna. Općenito, kratkospojnici su sklopovi kratke duljine jer povezuju samo dva uređaja unutar istog stalka, međutim u nekim slučajevima kratkospojnici mogu biti duži, kao što su distribucijske arhitekture "sredine reda" ili "kraja reda".

RAISEFIBER proizvodi kratkospojne kabele koji su optimizirani za "in-rack" okruženje. Premosni kabeli su manji i fleksibilniji od konvencionalnih sklopova, a povezivanje je dizajnirano da omogući najveću gustoću pakiranja i jednostavan, brz pristup. Svi naši kratkospojnici sadrže vlakna optimizirana za savijanje za poboljšane performanse u uvjetima uskog savijanja, a naši konektori su označeni bojama i identificirani na temelju tipa baze i tipa vlakna.

MTP JUMPERS

• Boja kodirani konektor čizme prema broju vlakana

• Ultra kompaktan promjer kabela

• Optimizirano savijanje vlakana i fleksibilna konstrukcija

• Dostupan kao Base-8, -12 ili Base-24 tipovi

• Robusna konstrukcija

Vrsta MTP konektora

MTP Connector Type

Opcije boje MTP® konektora

USCONEC MTP® Boja
SM STANDARD ZELENI
SM ELITE SENF
OM1/OM2 BEŽ
OM3 AQUA
OM4 ERICA VIOLET ILI AQUA
Connector Color Options
MTP  to MTP Multimode 12 Fibers Optical Fiber Cable-1

MTP na MTP višemodni 12 vlakana OM3/OM4 optički spojni kabel

MTP  to MTP 24 Fibers Multimode Fiber Cable-1

MTP na MTP višemodni 24 vlakna OM3/OM4 optički spojni kabel

MTP 12 Fibers Patch Cable with PushPull Tabs-3

MTP do MTP 12 vlakana Multimode OM3 optički spojni kabel s push/pull jezičcima

MTP to 6 Duplex LC Multimode-1

MTP do 6x LC Duplex 12 vlakana Multimode OM3/OM4 Breakout optički spojni kabel

MTP  to MTP Multimode 8 Fibers Optical Fiber Cable-1

MTP do MTP multimod 8 vlakana OM3/OM4 optički spojni kabel

MTP-MTP MM With push pull tab

MTP do MTP 12 vlakana Multimode OM4 optički spojni kabel s push/pull jezičcima

solution

Vrsta polariteta

POLARITET A

U ovom polaritetu, vlakno 1 (plavo) završava u rupi 1 u svakom konektoru i tako dalje. Ovaj polaritet se često naziva RAVNO KROZ.

POLARITY A

POLARITET B

U ovom polaritetu vlakna su obrnuta. Vlakno broj 1 (plavo) završava se na 1 i 12, vlakno broj 2 završava na 2 i 11. Ovaj polaritet se često naziva CROSSOVER i obično se koristi u 40G aplikacijama. Ovo se obično koristi kod parenja tipa B kao što je spomenuto u sljedećem odjeljku.

POLARITY B

POLARITET C

U ovom polaritetu, vlakna su podijeljena u 6 parova koji su obrnuti. Namijenjeni su za korištenje s montažnim kabelskim sustavima koji će se spojiti na otvore (kabele ili module) pojedinačnih kanala s 2 vlakna.

POLARITY C

Spajanje MTP adaptera

TIP A

MTP adapteri za spajanje tipa A spajaju konektore s ključem jednog konektora u jednom smjeru i ključem drugog u suprotnom smjeru koji se naziva KEYUP TO KEYDOWN. Ovo poravnanje ključa znači da je pin 1 jednog konektora poravnat s pinom 1 drugog konektora, osiguravajući ravnu vezu za svako vlakno – npr. plavo do plavo, narančasto do narančasto, sve do vodene do vode. To znači da se kodovi boja vlakana održavaju putem veze.

TYPE A

TIP B

MTP adapteri za spajanje tipa B poravnavaju ključ dva konektora s ključem ili KEYUP TO KEYUP i mijenjaju kodove boja vlakana, slično onome što se događa u kabelu tipa B. Zamjena vlakana neophodna je za poravnavanje vlakana za 40G primopredajnik.

TYPE B

Prilagođeni broj vlakana

Custom Fiber Count

Tvorničke prave slike

Factory Real Pictures

Pitanja

1. Zašto odabrati RAISEFIBER?

(1) Profesionalni proizvođač: Nizak MOQ, dostupni su besplatni uzorci.

(2) Osiguranje kvalitete: Stabilna visoka kvaliteta.

(3) Rješenja za kupce: brzo.

(4) Win-Win cijena: Uštedite mnogo troškova, donijeti više koristi za kupce.

2. Prihvaćate li OEM, ODM?

Da, prihvaćamo ih.

3. Možete li ispisati naš LOGO?

Naravno, vaš LOGO se može otisnuti na kutije ili proizvode.

4. Mogu li dobiti narudžbu uzorka za ovaj proizvod?

Da, pozdravljamo narudžbu uzoraka za testiranje i provjeru kvalitete. Mješoviti uzorci su prihvatljivi.

5. Što je s vremenom isporuke?

Uzorak treba 1-2 dana, vrijeme masovne proizvodnje treba 3-5 dana.

6. Kako šaljete robu i koliko vremena treba da stigne?

Obično šaljemo DHL-om, UPS-om, FedEx-om ili TNT-om. Obično je potrebno 3-5 dana da stigne. Zračna i pomorska dostava također neobavezna.

7. Nudite li jamstvo za proizvode?

Da, nudimo 10 godina jamstva na naše formalne proizvode.

8. Što je s vremenom isporuke?

1) Uzorci: 1-2 dana.

2) Roba: obično 3-5 dana.

Pakiranje i dostava

shipping

  • Prethodno:
  • Sljedeći:

  • Ovdje napišite svoju poruku i pošaljite nam je